Shiri Appleby profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Shiri Appleby

Shiri Appleby foto

profil Shiri Appleby

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Shiri Appleby. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Shiri Appleby? Kolik váží, kolik měří Shiri Appleby? Jaké jsou míry Shiri Appleby?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Shiri Appleby ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Shiri Appleby se narodila 1978-12-07. Měří 161 cm. Váží 50 kg.

Křestní jméno:Shiri
Příjmení:Appleby
Povolání:herečka
Datum narození:1978-12-07
Výška:161 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://shiriappleby.freemyip.com/
Filmy:Roswell
Místo narození:Los Angeles, Kalifornie, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Shiri Appleby foto a fotky Shiri Appleby.

Náš tip: Zkuste také navštívit nové stránky o Kim Kardashian. Jedná se o americkou herečku a modelku narozenou v roce 1980.

English version of bio, Shiri Appleby biography, profile you can found here


Shiri Appleby fotka, fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Rambo

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester...

Lenny Kravitz

Lenny Kravitz, celým jménem Leonard Albert Kravitz, je jediným dítětem ukrajinsko-amerického televizního producenta a bahamské herečky. Od mládí byl Kravitz hudebně velmi nadaný. Ve třech letech si z hrnců a pánví sestavoval vlastní bicí soupravu a toužil se stát slavným bubeníkem....

Michaela Dolinová

Michaela Dolinová je česká filmová, seriálová a televizní herečka, zpěvačka a moderátorka TV Nova. Dolinová se narodila v Třinci. Po základní škole se přestěhovala do Prahy, kde studovala hudebně-dramatické oddělení na Pražské konzervatoři. Konzervatoř úspěšně dokončila roku...