Shiri Appleby profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Shiri Appleby

Shiri Appleby ilustrační obrázek

profil Shiri Appleby

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Shiri Appleby. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Shiri Appleby? Kolik váží, kolik měří Shiri Appleby? Jaké jsou míry Shiri Appleby?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Shiri Appleby ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Shiri Appleby se narodila 1978-12-07. Měří 161 cm. Váží 50 kg.

Křestní jméno:Shiri
Příjmení:Appleby
Povolání:herečka
Datum narození:1978-12-07
Výška:161 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://shiriappleby.freemyip.com/
Filmy:Roswell
Místo narození:Los Angeles, Kalifornie, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Shiri Appleby foto a fotky Shiri Appleby.

Náš tip: Zkuste také navštívit nové stránky o Kim Kardashian. Jedná se o americkou herečku a modelku narozenou v roce 1980.

English version of bio, Shiri Appleby biography, profile you can found here


Shiri Appleby photo

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Štěpán Kojan

Štěpán Kojan, hudebník a frontman kapely Keks, se narodil 1. července 1958. V dětství se učil hře na tahací harmoniku, na konzervatoři však přešel na trubku. Tento obor sice skutečně vystudoval, brzy se mu však kvůli potížím se zuby musel přestat věnovat. A proto se naučil sám...

Osel

Slovo osel je sice pejorativním výrazem, avšak patří mezi ty mírnější. Používá se jako synonymum ke slovům blbec, moula nebo trouba, tedy v případě, kdy hovoříme o hloupém člověku. U osla k tomu ještě přistupuje umíněnost, tvrdohlavost a neochota nechat si poradit. Osel ve své...

Bob Marley

Bob Marley, původně Robert Nesta Marley, byl zpěvák, kytarista a skladatel jamajského původu. Jeho žánry bylo reggae, rocksteady a ska. Zpěvákovy počátky byly spjaty s kapelou The Wailers, kde vytvořil vlastní jedinečný styl.Po rozpadu skupiny se Bob Marley vydal na sólovou dráhu...