Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, věda, historie, filozofie, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, profese a zaměstnání, vlastnosti, politika, herectví, herci a herečky, křesťanství, národnost, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, mytologie, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby a hobby, poruchy, státní správa atd.

Moudrosti, přísloví, bonmoty, úsloví, myšlenky, hlášky, výroky

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, bonmoty, úsloví, myšlenky, hlášky, výroky, z kategorií citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zlu od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: A, info, volný čas, zeměpis, Biografie, životopis Drew Barrymore, počítače, zajímavosti, Super free web games zdarma, Střední Amerika, Vše o Vánocích, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Sportovní hry, Animace, Hry pro děti, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Akční hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:Členské země americké federace, školství, Online testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší online, Tým NHL Winnipeg Jets, Nej hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Dopravní značky, Obrázky zdarma, humor

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Ftipy, vtipy, černý humor, vtípky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipy, černý humor, vtípky, anekdoty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: pro dospělé, Státní vlajky zemí, Full HD wallpapers na PC, Textová přáníčka, odkaz, URL, kuriozity, Chelsea Football FC, zdroje informací, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ježíšek, Květiny, Patchwork, Koledy, Pro děti, Schleich, Bůh, Láska nebeská, Vánoční dekorace, SMS, Kapr, Vánoční kaktus, Ohňostroj, Perníčky, Kavkazská jedle, Jesličky, Text, Bramborový salát, Vosí hnízda, Ježíš Kristus, LED svíčky, Osvětlení, Nový rok, Plocha, Popelka, Svíčky, Jezulátko, Filmy, Tablet, Košíčky, Linecká kolečka apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Wallpapers na PC - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro notebook, tablet, počítač, phablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, PC, smartphone a pro operační systémy Windows Me, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 7, Windows 2000, FreeBSD, OSX, Windows 95, Java ME, macOS, Linux Ubuntu. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, auta, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, wallpapery, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, zvířata, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, rostliny, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 1280x960, 393x786, 320x568, HD 1280x720, 1536x2048, 1440x960, 1600x900, 375x812, 1024x768, 360x760, 1600x1200, 1440x900, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1280x1024 atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Delaware, New Hampshire, Montana, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Wisconsin, Kentucky, Wyoming, Maine, Arizona, Nebraska, Vermont, Idaho, Georgie, Pensylvánie, Tennessee, Maryland, Jižní Dakota, Colorado, Severní Karolína, Západní Virginie, Oklahoma, Kansas, Aljaška, Louisiana atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: webové stránky, zábava, Členské země americké federace, Tinder aplikasi, tipy, Stručný encyklopedický slovník, Přehled souborových přípon, Sexy Hilary Duff, F, Vlajky států a zemí světa, Nejhranější hry online

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, ovoce, květiny, muži, zelenina, rostliny, symboly, věda, halloween, nástroje a přístroje, sport, hudba, hmyz, ptáci, náboženství, dopravní prostředky, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, nápoje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, láska atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Archivář, Vojevůdce, Kněz, Režisér, Zavražděn, Válka, Teolog, Básník, Nobelova cena, New York Rangers, Exilový prezident, Poprava, Francouz, Zpěvačka, Dramatik, Překladatel, Hudba, Olympiáda, Philadelphia Flyers, Slovenští prezidenti, Novinář, Pittsburgh Penguins, Imitátor, Kladno, Sci-fi, Český slavík, Washington Capitals, Country, Ital, Ministr, Hokej, Vůdce, Česká královna, Filozof, Češi apod.

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Strategie, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní a podobně.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Super free web games zdarma, linky, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, doporučujeme, Zlatan Ibrahimović, pro děti, zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, weby, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Il poker online, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Ireland
Celebrita Sarah Jessica Parker
Tipy na užitečné weby
Tapety na plochu moře
Fotografie Heather Locklear
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek Japonka
Odkazy na partnerské weby
Selena Gomez
Tým NHL Minnesota Wild
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Plzeňské památky, atrakce a pivo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.