Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Florida Panthers, Kněz, Nobelova cena, Zpěvačka, Normalizace, Francouz, Náboženství, Historik, Čech, Svatý, Císař, Rakousko-Uhersko, Nežijící, Washington Capitals, Český slavík, Boston Bruins, Vůdce, Herečka, Slovák, Poslanci, Prezidenti USA, Producent, Sci-fi, Vojáci, Olympijští vítězové, Teolog, Esejista, Slovenští prezidenti, Spisovatel, Masový vrah, Lord, ČSSD, Podnikatelé, Textařka, Hokejisté, Dallas Stars apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Informace, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, politici, křesťanství, fikce a fantasy, filozofie, umělci a umění, poruchy, sportovci a sportovkyně, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, státní správa, přezdívky, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, osobnosti, žurnalisté a novináři, vlastnosti atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Dopravní značení, zdarma, Hry pro dívky online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Gwen Stefani celebrity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tým NHL Carolina Hurricanes, Pozadí na PC ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Staré hry online, výukové pomůcky

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v notebook, mobil, phablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, tablet, displej, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Slackware, Android, Windows 98, Linux Fedora. Wallpapers na plochu PC z kategorií rostliny, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, noční města, zvířata, psi a štěňátka, wallpapery, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, dopravní prostředky, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, auta, letadla. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, hi res 2560x1920, 768x1024, 1080x1800, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 2560x2048, 1440x2560, 375x667, 1600x2560, HD 1280x720, 375x812, 1024x600, 1280x854, 1536x2560 atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Náš tip, zábava, důležité informace

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Keywords:Obrázky zdarma, humor, Dopravní značení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tým NHL St. Louis Blues, linky, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, multimédia, weby, počítače

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Strategie, Logické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky a podobně.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kinder, Třásně, Adventní svícen, Umělý vánoční stromek, Píseň, Drážďany, Přáníčko, Jmenovky, Alkoholový kalendář, Kuba, Historické ozdoby, Křesťanství, Vánoční pozadí, Popelka, Adventní trhy, Vánoční trhy, Tichá noc, Santa, Patchwork, Schleich, Cesmína, Jesličky, Dárky, Korálky, Brno, Pokrmy, Husarské knoflíky, Pastýř, Papírový vánoční stromek, Vánoční filmy, Vánoční tapety apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky států obrázků, URL, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., V, odkaz, zajímavosti, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, Světové vlajky, Online vánoční magazín, Obrázky zdarma, kuriozity

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: školství, internet, Nejhranější online testy a kvízy, Antarktida, PC tapety pro Windows, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, info, Celebrita Gisele Bündchen, Super online flash hry, pro děti, Vlajky měst České republiky

Ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtipy, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O mužích, Vtipné hádanky, O manželství, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Somálcích apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, koncovky souborů, video soubory, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Klíčová slova: cestování, webovky, Webové online hry zdarma, Přehled souborových přípon, doporučujeme, Obrázky na plochu Velikonoce, internetové stránky, pro dospělé, zábava, zadarmo, tipy, Online web Hry zdarma bez registrace, Free style - volný styl, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

FC Barcelona
Sexy Heidy Klum
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázek Lékařka
Omaha hold em poker
Partnerské internetové stránky
Real Madrid fotbalový klub
Tipy na Partnerské weby
Desktop computer wallpapers
Odkazy na partnerské weby
Obrázková a textová přání
Jessica Alba
Naše tipy na užitečné weby
Casino virtuel
Přáníčka, textové gratulace ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.