Naše tipy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Severní Karolína, Kentucky, Arizona, Kalifornie, Maryland, Ohio, Connecticut, Virginie, New Jersey, Nebraska, Delaware, Utah, Wisconsin, Texas, Vermont, Colorado, Wyoming, Michigan, Severní Dakota, Mississippi, Pensylvánie, Idaho, Arkansas, Indiana, Tennessee atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vídeň, Obrazovka, Drážďany, Vánoční tapety, Osvětlení do oken, Santa, Borovice, Jingle Bells, Betlém, Vánoční svíčky, Přáníčko, Vánoce, Vánoční kaktus, Vánoční svařák, Papírové ozdoby, Rostliny, Kameňák, Advent, Vykrajovátka, Perníčky, LED svíčky, Adventní kalendář, K Tisku, Vánoční trhy, Striezelmarkt, Květiny, Vánoční filmy, Křesťanství, Tichá noc, Adventní svícen, Jmenovka apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Státník, Poslanec, Dramatik, Kancléř, Spisovatel, Textařka, Florida Panthers, Hudebnice, Philadelphia Flyers, Císař, Trest smrti, Ministři, Ministr, Vojáci, Žhavé výstřely, Prezidenti USA, Miliardáři, Dabérka, Pedagog, Komunisté, Básníci, Prezidenti ČR, Francie, Angličané, Hudba, Hejtman, Upálen, Herec, Boston Bruins, New York Rangers, Ital, AIDS, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Historik, Gymnasté apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: internet a web, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: odkaz, č, Free game online hry, Přehled přípon a koncovek souborů, kasino daring, tipy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší online hry zdarma, Celebrity Jenny Mc Carthy, zadarmo, Přehled států světa a jejich vlajek, hyperlinky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Oblíkačky, Oddechové hry, Adventury, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Farmářské hry, Letecké simulátory apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Svíčky, Perníčky, Ohňostroj, Mrazík, Vánoční kaktus, Plocha, Písnička, PF, SMS, Linux, Adventní trhy, Monitor, Kameňák, Nový rok, Tapeta, Windows, Vánoční tapety, Wallpaper, Adventní neděle, Popelka, Rostliny, Historické ozdoby, Francouzsky, Vánoční stromeček, Štěstí, Zdraví, Píseň, Tiskárna, Milka, Kavkazská jedle, Štědrý večer apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy, A, Full HD wallpapery ke stažení, Saint Lucia, Webové online hry zdarma, cestování, ú, Přání a přáníčka, Seznam vlajek amerických států, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkazy

Obrázky na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, displej, smartphone, mobilní telefon, počítač, phablet, notebook, monitor, mobil, tablet, PC a pro operační systémy Chrome OS, Windows Server 2012, Mac, Linux Fedora, Windows 2000, Windows XP, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, BlackBerry OS, Red Hat Linux, OSX. Wallpapers na PC z kategorií psi a štěňátka, zvířata, sportovní pozadí, auta, wallpapery, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, rostliny, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 393x786, 1536x2560, 1366x1024, 1280x800, 1800x1440, 750x1334, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 1080x1800, 2560x2048, 1536x2048, 1280x960, 640x480, 1152x864 atd.

PC tapety pro Windows - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v monitor, notebook, displej, počítač, tablet, obrazovka počítače, phablet, PC, mobil, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Chrome OS, Linux Ubuntu, Java ME, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows Server 2012, Mac, Apple iOS (iPhone), Slackware, SUSE Linux. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, noční města, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, příroda, krajina, rostliny, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 854x480, 1680x1050, 1536x2560, 768x1024, 1536x2048, 1280x800, 1024x600, 1280x1024, 1280x768, 1080x1800, 375x812, 360x720, 1600x900, 393x786, 1024x768, 1800x1440 atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, PC, notebook, ultrabook, monitor, smartphone, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, tablet a pro operační systémy Slackware, Windows 95, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows NT, Chrome OS, BlackBerry OS, Android, Mac, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, Formule 1, oceán, moře, pláže, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, květiny, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, ptáci, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, nature - příroda, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 1280x854, 2048x1080, 1600x900, 1800x1440, 1600x900, 1366x768, 375x667, 1536x2560, 375x812, 1680x1050, 1024x768, 1280x960, 1280x800, 1024x600, 1440x960, 360x720 atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, země EU, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: V, Stručný slovník pojmů a termínů, Nej hry online, Russia, webové stránky, Super online flash hry, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Kliparty zdarma ke stažení, PC tapety pro Windows, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: doporučujeme, Přehled souborových přípon, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Celebrita Christina Ricci, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, linky, webovky, Karl Marx, Adam Smith, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky na PC ke stažení, Státní prapory zemí světa

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Sportovní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, země EU, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky apod.

úsloví, aforismy, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky, výroky

Slavné citáty, úsloví, aforismy, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky, výroky, z kategorií přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: internetové stránky, URL, zdarma, internet, K, Arsenal Football England, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, počítače, Stručný encyklopedický slovník, školství, Hry pro nejmenší online, Chelsea Football Club, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Příznaky AIDS: Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Další odkazy:

Přání k svátku podle jmen
jak vyzrát na ruletu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Obrázek Jóga
Tipy na Partnerské weby
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Doporučené odkazy
Kelly Clarkson fotky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Wallpapers na plochu zvířátka
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Naše tipy na zajímavé stránky
Tým NHL Colorado Avalanche
Striptýz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.