Dále doporučujeme

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Vtípky, černý humor, ftipy, vtipy, frky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, ftipy, vtipy, frky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o doktorech, O ženách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O škole, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Relaxační hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Strategie, Střílečky, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Biografie známých osobností, doporučujeme, zadarmo, Slovakia, Croatia, Czechia, odkaz, F, počítače, Obrázek Rozesmátá blondýna, Seznam zkratek a akronymů, webové stránky, weby, výukové pomůcky

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Aforismy, bonmoty, moudra, úsloví, moudrosti, přísloví, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, bonmoty, moudra, úsloví, moudrosti, přísloví, hlášky, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Doporučené odkazy

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, tablet, mobil, PC, displej, počítač, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Ubuntu, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows XP, Android, Linux Mint, Windows Server 2012. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, auta, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 1152x864, 360x640, 2048x1080, 1200x1920, 1536x2048, 393x786, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 800x600, 360x720, hi res 2560x1920, 1440x900, 375x667, Full HD 1080x1920, 1920x1200 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Keywords:Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční magazín, Online hry zdarma, Biografie Sandra Bullock, Přehled zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Blackjack, Státní prapory států světa, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Obrázky ke stažení - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v monitor, mobilní telefon, ultrabook, tablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, PC, phablet, smartphone, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Java ME, Windows 95, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Android, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, voda a bubliny, auta, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, dopravní prostředky, zvířata, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, noční města, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1152x768, 2160x3840, 1280x800, 2560x1440, 1536x2560, 360x640, 800x1280, 1920x1280, 1280x1024, 1440x960, 1152x1920, 360x760, 1366x1024, 1680x1050 atd.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, psychologie, národnost, politici, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, herectví, herci a herečky, lékařství, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, fikce a fantasy, historie, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, filozofie, přezdívky, politika, křesťanství, osobnosti, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Internet, síť

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapery ke stažení, Online vánoční webzine, Staré hry online, Jessica Biel, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, info, Blahopřání, gratulace, přání, oslava, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky ke stažení

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Počítačové tapety pro Windows - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v displej, PC, monitor, tablet, mobil, smartphone, ultrabook, počítač, phablet, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Chrome OS, FreeBSD, Mac, OSX, Linux Fedora, Windows 10, Android, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, hmyz a pavouci, motorky, ptáci, vesmír, kosmos, Formule 1, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, květiny, Rally, závody aut, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fantasy, free wallpapers, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 2048x1080, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 1080x1920, 1536x2048, 360x760, 1280x854, 1280x800, 1366x1024, 1280x960, 2160x3840, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1536x2560 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Síť

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

úsloví, bonmoty, přísloví, motta, hlášky, moudra, moudrosti

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, přísloví, motta, hlášky, moudra, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, rostliny, ženy a dívky, mapy, muži, květiny, sport, symboly, dopravní prostředky, přístroje, věda, stavby, halloween, ovoce, zvířata, smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, jídlo a nápoje, hmyz, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, kuriozity, Americké federální vlajky, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, Ilustrační obrázky, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Celebrita Christina Ricci, webovky, A, Přehled formátů souborů

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

World wide web, internet

Klíčová slova: F, odkazy, hyperlinky, Vlajky amerických států USA, Obrázky na plochu počítače, Co je to omalovánka?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, internet, humor, pro děti, Celebrity Matsushima Nanako, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Country flags
Liverpool Football Club
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Omalovánky k vytištění
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Jessica Alba
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Washington Capitals
Biografie Mariah Carey
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Eri Aikawa
Turecký Istanbul

Děkujeme vám za vaši návštěvu.